fotopast Acorn 6210MG Zobrazit větší

fotopast Acorn 6210MG

Nové

Fotopast s gsm modulem umí odeslat fotografie přímo na Váš mobil nebo na email! Video v HD kvalitě se zvukem. Výklopný lcd displej s českým menu. Kapacita 12 baterií zajistí opravdu dlouhou výdrž. K fotopasti zdarma sd karta + kovový box + baterie + doprava zdarma = ušetříte 1200,-Kč

Více informací

8 190 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

100% originál určen pro ČESKOU REPUBLIKU! Fotopast s ČESKÝM MENU. Nejnovější model fotopasti s GSM modulem a GPRS. Odesílá fotografie na mobilní telefon nebo email. Jednoduché a pohodlné nastavení v českém jazyce! Nový model fotopasti roku 2012! Video v HD kvalitě s možností záznamu zvuku ! Narozdíl od modelu Acorn 5210 je velký vyklápěcí barevný displej integrován do spodní části fotopasti, umožňuje tak prohlížení fotografií bez nutnosti demontáže fotopasti. Toto provedení také usnadňuje zaměření fotopasti na sledovanou oblast. Fotopast může být napájena až dvanácti bateriemi. Tmavé LED DIODY, se zcela neviditelným nočním snímáním o vlnové déle 940nm! Externí anténa pro dobrý příjem GSM signálu. Nejnovější software! Rozlišení až 12megapixelů. Možnost souběžného pořizování fotografií i videa. Postraní pohybová čidla pokryvající úhel až 100°. Rychlá odezva spouště. 

Pozor! Na trhu se prodávají i o něco méně kvalitní verze této fotopasti! Tyto fotopasti se vyrábí v mnoha továrnách v ČÍNĚ a i zdánlivě stejné produkty se mohou výrazně lišit v kvalitě a to platí hlavně u fotopastí ACORN! Pravidelně osobně navštěvujeme továrnu v ČÍNĚ kde se pro naše zákazníky fotopasti vyrábí, přímo v továrně je instalován ČESKÝ SOFTWARE  a  ČESKÉ MENU, dohlížíme na kvalitu fotopastí, které se speciálně pouze pro naší firmu vyrábí ! Doporučujeme kupovat pouze kvalitní fotopasti, kde máte jistotu kvality, funkce, vlhkotěsnosti a spolehlivosti!
ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ!
100% ORIGINÁL - jsme firma! přímý dovozci do EU!

Fotopast o dnás má v balení kvalitní příslušenství za více jak 1000,-Kč
SD karta s kapacitou mnoha tisíc fotografií, kovový box v ceně 890,Kč který chrání fotopast před odcizením + cela sada baterií - to vše zcela zdarma k fotopasti !

Nejnovější model  s extra rychlou spuští 0,8s, pozor! na trhu jsou i o něco méně kvalitní verze s výrazně pomalejší spouští !

hlavní rozdíly oproti modelu 5210 - možnost nahrávání zvuku, pohodlnější přístup k LCD displeji ze spodní strany fotopasti.

tělo přístroje provedeno v maskování

GSM modul pro odesílání fotografií
ovládání pomocí vestavěného modulu a 2,3barevného displeje
Obrazový snímač CMOS až 12MP dle nastavení Barevný
Objektiv F / NE = 3,1 mm
FOV (Zorné pole) = 52 °
IR-dosvit až 12m
Paměťová karta až SD32GB
Obrazové rozlišení až 12MP dle nastavení
Rozlišení videa až 640 × 480 (16fps)
PIR nastavitelná citlivost (Vysoká / Normální / Nízká)
rychlost spouště 1.1s
Délka videa až 60s
Otisk razitka na fotografii - datum + čas
Napájení 12 × AA
Rozměry 132mm x 88mm x 76mm